EM

Bez kategorii

Biznes golf

Jesteś właścicielem firmy i doskonale wiesz, że motywowanie swoich pracowników idzie w parze ze wzrostem finansów w firmie. Już dzisiaj zaplanuj wyskoki na golf swoich pracowników. Szybko zauważysz różnice w budżecie firmy. Wypoczęty i doceniony pracownik zwiększa swoją produktywność nawet o kilka procent.

Golf to interesujący sport, który zyskuje coraz większe zainteresowanie wśród Polaków. Piłki Golfowe są dla golfisty podstawą udanego zdobywania celów. Elastyczna piłka golfowa przydaje uderzeniu powiewu lekkości, dzięki czemu piłka szybciej przebija cząsteczki powietrza i trafia w wyznaczone miejsce. Pokrycie jonomerowe sprawia, że lot jest wyraźniejszy, bardziej płynny. Rdzeń wysokiej jakości piłek golfowych unosi lot piłki i powoduje jej stopniowe opadanie ku dołkowi. Piłki golfowe są zaprojektowane w ten sposób, aby uderzenie szybowało w prostej linii do wiatru, co daje szybkość. Piłki golfowe to wysokiej jakości materiał do grania na krótkie i długie dystanse, nawet wówczas, gdy warunki atmosferyczne przeszkadzają, wystarczy odpowiednia siła pchnięcia, rotacja, a powłoka ochronna piłeczki resztę zrobi już sama. Konstrukcja piłki jednak umożliwia jej stopniowe opadanie, dzięki czemu wszystkie dołki z piłką golfową mogą być zaliczone za pierwszym trafieniem. Jak ważne jest pierwsze uderzenie, wie każdy miłośnik golfa, to od niego mogą potoczyć się dalsze losy całego pojedynku, turnieju, czy treningu. Warto zainwestować w piłki golfowe by czuć się komfortowo podczas uderzeń, z wiedzą o ich oryginalnym kunszcie i wysokiej jakości, śmiało można uderzać na najdłuższe dystanse. Piłki golfowe pomogą każdemu golfiście pokonać nawet najbardziej oporny dołek, nawet wówczas, jeśli warunki atmosferyczne ku temu nie sprzyjają, a wiatr wieje w przeciwną stronę.

Biznes oparty o sportowe zmagania i koleżeńskie wypady na golfa daje w rezultacie nie tylko większą produktywność ale również lojalność pracowników.