Absolwenci

  • Absolwenci 2016

        Grupa MFV, mistrz florystyki - egzamin branżowy i państwowy

         1. Kinga Czekajewska

         2. Jagoda Głowińska

         3. Tomasz Iwanow

         4. Justyna Kasztelan

         5. Maria Męczyńska

         6. Julita Mroczek

         7. Małgorzata Nowicka

         8. Joanna Ocicka

         9. Beata Prus

        10. Grzegorz Pagacz

        11. Katarzyna Sołowiej Rutkowska

        12. Katarzyna Ulatowska

        13. Maria Zajchowska

     Grupa FV - florysta egzamin branżowy i państwowy

          1. Michał Cwiniart

          2. Aleksandra Franosz

          3. Anna Kurc

          4. Katarzyna Kaszyńska

          5. Wioletta Mężyk

          6. Diana Odrobińska

          7. Katarzyna Stanisławska

          8. Monika Symonowicz

         

  •   Absolwenci 2015 

    Grupa MFIV, mistrz florystyki – egzamin branżowy i państwowy 2015: 

    1. Joanna Kucharska 

    2. Jagoda Maślanka

    3. Małgorzata Partyka

    4. Tomasz Paszczyński

    5. Ewelina Sirek

    6. Elżbieta Szot

    7. Katarzyna Tkaczewska

    8. Iza Tkaczyk 

    Grupa FIV, florysta – egzamin branżowy i państwowy 2015: 

    1. Izabela Fornalczyk

    2. Magdalena Gutkiewicz

    3. Agnieszka Kudela

    4. Julita Mroczek

    5. Beata Prus

    6. Karolina Szajbe Rybak

    7. Aleksandra Walczak

    8. Jacek Wojteczek

     

  • Absolwenci 2013

Grupa MFIII, mistrz florystyki – egzamin branżowy i państwowy 2013: 

1. Anna Don

2. Anna Ludwiczak

3. Tomasz Matla

4. Katarzyna Ryszka-Dziwoki

5. Katarzyna Skrzypulec

6. Anna Smolińska Wieczorkiewicz

7. Ilona Szołtysek

8. Izabela Sypień

9. Monika Ścibisz

10. Anna Więcko

11. Małgorzata Ziemecka Wardęga

Grupa FIII, florysta – egzamin branżowy i państwowy 2013: 

1. Joanna Chabierska

2. Katarzyna Ciba

3. Kinga Czekajewska

4. Katarzyna Fiedoryszyn

5. Dorota Kozieł

6. Magdalena Miśkiewicz

7. Małgorzata Partyka

8. Joanna Przybylska

9. Katarzyna Soja

10. Małgorzata Szal

11. Katarzyna Ulatowska

12. Katarzyna Witek

 

  • Absolwenci 2012

Grupa MFII, mistrz florystyki – egzamin branżowy i państwowy 2012: 

1. Sylwia Bednarek
2. Katarzyna (Przybylska ) Cepa
3. Hubert Lamański
4. Magdalena Leśniak
5. Monika Łątka
6. Tomasz Max Kuczyński
7. Magdalena Rączka
8. Katarzyna Greta Szymkowiak
9. Monika Wilgocka
10. Eliza Wrzosek
11. Edyta Zając – Chruściel

Grupa FII florysta – egzamin branżowy i państwowy 2012:

1. Ewelina Grzejszczyk
2. Tomasz Matla
3. Iwona Morawska
4. Angelika Ordon
5. Nelly Siwicka
6. Marta Staszałek
7. Magdalena Walerczyk
8. Małgorzata Ziemecka
9. Agnieszka Zięba – Beruś

  • Absolwenci 2008

Grupa FI , florysta – egzamin branżowy:

1. Elżbieta Damięcka
2. Martyna Kluczek
3. Tomasz Max Kuczyński
4. Iwona Dąbrowska
5. Beata Moralewicz
6. Monika Kostrzewa- Świrko
7. Izabela Sater
8. Joanna Wielgosz
9. Monika Wilgocka
10. Edyta Zając – Chruściel
11. Dorota Zgierska

 

  • Absolwenci  2007

Grupa MFI , mistrz florystyki – egzamin branżowy: 

1. Przemysław Biegaj
2. Beata Drozd Gilner
3. Jolanta Imiełowska
4. Jolanta Jarmoc
5. Monika Kudłacz
6. Bernadetta Sendorek – Książkiewicz
7. Marta Kuśpit
8. Anna Mainka
9. Marta Miklaszewska Stefańska
10. Zygmunt Sieradzan
11. Izabella Walewska – Ogrodnik
12. Rafał Walewski – Ogrodnik
13. Urszula Witkowska